Gminna liga mistrzów

Podczas gminnej ligi mistrzów programowania wyłaniane będą najlepsze gry, programy
aplikacje stworzone przez uczniów. Najlepsi uczniowie trafią na listę gminnych mistrzów.

Czerwiec

Szkoła w Koninie
Józef Potaczek, klasa 8
Daniel Krzysztofiak, klasa 6a
Krzysztof Tarasek, klasa 5a
Antoni Halama, klasa 3
Krystian Guziak, klasa 3
Mateusz Grabiec, klasa 2a
Szkoła w Porębie Wielkiej
Oliwia Wadyl, klasa 3a
Bartosz Olszewski, klasa 4a
Amelia Zapała, klasa 6a
Szkoła w Niedźwiedziu
Mysza Karol, klasa I
Górniak Oliwier, klasa III
Piwowar Przemysław, klasa VIIa
Szkoła w Podobinie
Paulina Zając, klasa 7
Kamila Potaczek, klasa 7
Patryk Banik, klasa 2

…………………………………………………………………………………..

Maj

Szkoła w Koninie
Daniel Krzysztofiak, klasa 6a
Krzysztof Tarasek, klasa 5a
Krystian Guziak, klasa 3
Anna Michoroczyk, klasa 2a
Szkoła w Porębie Wielkiej
Cichórz Dawid, klasa VIII
Dawiec Aleksandra, klasa VIII
Brzezicka Joanna, klasa VIII
Świtała Martyna, klasa VIII
Cichórz Natalia, klasa VIII
Potaczek Magdalena
Szkoła w Niedźwiedziu
Adam Maźnicki, klasa III SP
Paweł Płachytka, klasa III SP
Kacper Lupa, klasa IV a
Szkoła w Podobinie
Kryspin Potaczek, klasa 1
Krystian Niedośpiał, klasa 4
Igor Pastor, klasa 5

…………………………………………………………………………………..

Kwiecień

Szkoła w Koninie
Krzysztofiak Daniel, klasa VIa
Potaczek Paweł, klasa VIb
Magdalena Kubik, klasa VIb
Nowak Krzysztof, klasa Va
Szkoła w Porębie Wielkiej
Oliwia Wadyl, klasa III gimnazjum
Julia Luranc, klasa III gimnazjum
Katarzyna Tram, klasa III gimnazjum
Sara Liberda, klasa III gimnazjum
Emilia Zapała, klasa III gimnazjum
Bartosz Olszewski, klasa IV
Kamil Sułkowski, klasa IV
Oliwia Cichańska, klasa I
Szkoła w Niedźwiedziu
Anna Rusnak, klasa Va
Katarzyna Moskała, klasa Vb
Sylwia Węgrzyn, klasa VIIb
Szkoła w Podobinie
Joanna Potaczek, klasa 4
Sebastian Talarek, klasa 5b
Karolina Piwowar, klasa 6
Magdalena Wsół, klasa 6

…………………………………………………………………………………..

Marzec

Szkoła w Koninie
Potaczek Józef, klasa 8
Kielusiak Bartłomiej, klasa 7
Nowak Magdalena, klasa 8
Kubik Zuzanna, klasa 8
Potaczek Paweł, klasa 6b
Szkoła w Porębie Wielkiej
Magdalena Potaczek, klasa 8
Martyna Świtała, klasa 8
Joanna Brzezicka, klasa 8
Aleksandra Dawiec. klasa 8
Julia Stąpór, klasa 2
Aleksandra Wietrzyk, klasa VI
Kamil Sułkowski, klasa IV
Szkoła w Niedźwiedziu
Domagała Martyna, klasa I
Mysza Natalia, klasa I
Skowronek Krzysztof, klasa VIII
Szkoła w Podobinie
Patrycja Wicherek, klasa 7
Wiktoria Liberda, klasa 8
Anna Aksamit, klasa 8
Patrycja Wsół, klasa 3 gim

…………………………………………………………………………………..

Luty

Szkoła w Koninie
Daniel Krzysztofiak, klasa 6a
Krzysztof Nowak, klasa 5a
Piotr Zapała, klasa 5b
Piotr Woźniak, klasa 7
Magdalena Kubik, klasa 6b
Zuzanna Kubik, klasa 8
Szkoła w Porębie Wielkiej
Tram Katarzyna, klasa 3 gimnazjum
Zapała Emilia, klasa 3 gimnazjum
Martyna Świtała, klasa 8
Magdalena Potaczek, klasa 8
Alicja Misiura, klasa 2
Szkoła w Niedźwiedziu
Jamróz Zuzanna, klasa VII
Giza Mateusz,  klasa VIII
Krzan Julia, klasa III gimnazjum
Szkoła w Podobinie
Szymon Potaczek, klasa 4
Sylwia Wacławik, klasa 5b
Patryk Liberda, klasa 6

…………………………………………………………………………………..

Styczeń

Szkoła w Koninie
Józef Potaczek, klasa VIII
Zuzanna Kubik, klasa VIII
Magdalena, klasa VIII
Bartłomiej Kielusiak, klasa VII
Krzysztof Nowak, klasa Va
Szkoła w Porębie Wielkiej
Joanna Brzezicka, klasa 8
Natalia Cichórz, klasa 8
Julia Luranc, klasa 3b
Sara Liberda, klasa 3b
Szkoła w Niedźwiedziu
Majewska Amelia, klasa Vb
Cichorz Aleksandra, klasa IVb
Kawala Kamil, klasa I
Szkoła w Podobinie
Wielowski Mateusz, klasa VI
Janusz Napora, klasa Va
Kinga Zając, klasa IV

…………………………………………………………………………………..

Grudzień

Szkoła w Koninie
Patrycja Zapała, klasa III gim
Józef Potaczek, klasa 8
Daniel Krzysztofiak, klasa 6a
Weronika Zapała, klasa 7
Nowak Krzysztof, klasa 5a
Szkoła w Porębie Wielkiej
Szymon Cichański, klasa II
Aleksandra Dawiec, klasa 8
Emilia Zapała, klasa III
Sandra Sobczak, klasa IVa
Kacper Najda, klasa IIIa
Szkoła w Niedźwiedziu
Sochacka Magdalena, klasa II
Kowalczyk Michał, klasa IVa
Cichorz Anna, klasa VII b
Szkoła w Podobinie 
Jakub Dziedzina, klasa 1
Emilia Florek, klasa 5a
Justyna Smaciarz, klasa 5a
Jan Talarek, klasa 7
…………………………………………………………………………………..

Listopad

Szkoła w Koninie
Józef Potaczek, klasa 8
Daniel Krzysztofiak, klasa 6a
Krzysztof Tarasek, klasa 5a
Antoni Halama, klasa 3
Krystian Guziak, klasa 3
Mateusz Grabiec, klasa 2a
Szkoła w Porębie Wielkiej
Oliwia Wadyl, klasa 3a
Bartosz Olszewski, klasa 4a
Amelia Zapała, klasa 6a
Szkoła w Niedźwiedziu
Mysza Karol, klasa I
Górniak Oliwier, klasa III
Piwowar Przemysław, klasa VIIa
Szkoła w Podobinie
Paulina Zając, klasa 7
Kamila Potaczek, klasa 7
Patryk Banik, klasa 2
…………………………………………………………………………………..

Październik

Szkoła w Koninie
Józef Potaczek, klasa 8
Antoni Halama, klasa 3
Anna Michorczyk, klasa 2a
Szkoła w Porębie Wielkiej
Jakub Misiura, klasa 1
Kamil Sułkowski, klasa 4b
Emilia Zapała, klasa 6b
Martyna Świtała, klasa 8
Szkoła w Niedźwiedziu
Jakub Stysioł, klasa 5b
Zuzanna Jamróz, klasa 7a
Jakub Woźniak, klasa 7b
Szkoła w Podobinie
Kryspin Potaczek, klasa 1
Krystian Niedośpiał, klasa 4
Igor Pastor, klasa 5
…………………………………………………………………………………..

Wrzesień

Szkoła w Koninie
Daniel Krzysztofiak, klasa 6a
Krzysztof Tarasek, klasa 5a
Krystian Guziak, klasa 3
Anna Michoroczyk, klasa 2a
Szkoła w Porębie Wielkiej
Maja Cebula, klasa 3
Bartosz Olszewski, klasa 4a
Ewelina Liberda, klasa 6b
Szkoła w Niedźwiedziu
Judyta Smaciarz, klasa 2
Angelika Kozyra, klasa 7
Paweł Piwowar, klasa 8
Szkoła w Podobinie
Olga Florek, klasa 2
Weronika Potaczek, klasa 6
Marcelina Kościelniak, klasa 3 gim

 

Przykładowe wyróżnione prace uczniów :